FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – SZKÓŁKA TENISOWA

*

*

Regulamin:
Zgoda na Regulamin szkółki tenisowej - Robert Godlewski

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Tenisa - Robert Godlewski.

Uwagi techniczne

Jeżeli w ciągu 24 godzin Państwo nie otrzymacie odpowiedzi od biura szkoły tenisowej – Roberta Godlewskiego, proszę o sprawdzenie w skrzynkach pocztowych w folderze SPAM. Jeśli tam nie będzie odpowiedzi, to proszę kontaktować się z biurem szkoły tenisowej – Roberta Godlewskiego.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this