FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – SZKÓŁKA TENISOWA

  *

  *

  Regulamin:
  Zgoda na Regulamin szkółki tenisowej - Robert Godlewski

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z (np. wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Tenisa - Robert Godlewski.

  Uwagi techniczne

  Jeżeli w ciągu 24 godzin Państwo nie otrzymacie odpowiedzi od biura szkoły tenisowej – Roberta Godlewskiego, proszę o sprawdzenie w skrzynkach pocztowych w folderze SPAM. Jeśli tam nie będzie odpowiedzi, to proszę kontaktować się z biurem szkoły tenisowej – Roberta Godlewskiego.

  Previous Next
  Close
  Test Caption
  Test Description goes like this