Szkoła Tenisa Roberta Godlewskiego działa od 2015 r. Na początku działalności był to klub prywatny, jednak od 2020 r. stał się on klubem miejskim pod nazwą TOP TENNIS PLAYER. Jest to licencjonowany klub Polskiego Związku Tenisowego, który umożliwia swoim zawodnikom start w turniejach ogólnopolskich na korzystnych zasadach finansowych. Nasza działalność jest jednak nastawiona na różnorodne aspekty tenisowego rzemiosła. W naszym klubie prowadzimy:

  • zajęcia dla dzieci i młodzieży – krzewimy rozwój kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży już od najmłodszych lat. Do rozwoju dzieci i młodzieży przykładamy szczególną wagę, systematycznie prowadząc zajęcia grupowe i indywidualne dla najmłodszych tenisistów. Nasi podopieczni uczestniczą w licznych turniejach, reprezentując klub na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Sami również organizujemy turnieje oraz półkolonie i obozy sportowe. Chętnie bierzemy udział w zajęciach pokazowych w szkołach, a placówki oświatowe często odbywają również wycieczki na naszych kortach.

  • ligę tenisa amatorów – w pierwszej edycji naszej ligi brało udział 12 osób, rok później liczba ta wzrosła do 70 uczestników! Większość zawodników ligi stanowią panowie, ale nie wykluczamy w przyszłości powołania ligi kobiet. Co warte podkreślenia, wszystkie wyniki meczów ligowych są na bieżąco umieszczane na naszej stronie internetowej.

  • zajęcia indywidualne – nasz klub umożliwia treningi pod kątem wyczynowym i rekreacyjnym pod okiem mistrza Polski w tenisie z 2014 roku, Roberta Godlewskiego.

Pod względem infrastruktury, dysponujemy trzema kortami na świeżym powietrzu i dwoma kortami w namiotach. Dzięki temu gramy przez cały rok. Klub posiada pełne zaplecze socjalne z wyposażeniem – szatnie, prysznice, bezpłatny parking, strefę relaksu, kawiarenkę i sieć wi-fi. Można u nas dokonywać bezgotówkowych płatności za pośrednictwem karty płatniczej.

Jesteśmy oficjalnym partnerem renomowanej firmy HEAD. Prowadzimy oficjalny punkt testowania rakiet Head. Można u nas naciągać rakiety z różnymi odmianami naciągów tenisowych. Nasi klubowicze na miejscu mogą nabyć niezbędny do gry sprzęt oraz akcesoria (m.in. rakiety, naciągi, piłki, buty, owijki, frotki czy tłumiki).

Zapraszamy na korty przy ulicy Baczewskiego 16 w Gorzowie Wielkopolskim!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this