Szkoła Tenisa Roberta Godlewskiego działa od 2015 r. Na początku działalności był to klub prywatny, jednak od 2020 r. stał się on klubem miejskim pod nazwą TOP TENNIS PLAYER. Jest to licencjonowany klub Polskiego Związku Tenisowego, który umożliwia swoim zawodnikom start w turniejach ogólnopolskich na korzystnych zasadach finansowych. Nasza działalność jest jednak nastawiona na różnorodne aspekty tenisowego rzemiosła. W naszym klubie prowadzimy:

  • zajęcia dla dzieci i młodzieży – krzewimy rozwój kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży już od najmłodszych lat. Do rozwoju dzieci i młodzieży przykładamy szczególną wagę, systematycznie prowadząc zajęcia grupowe i indywidualne dla najmłodszych tenisistów. Nasi podopieczni uczestniczą w licznych turniejach, reprezentując klub na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Sami również organizujemy turnieje oraz półkolonie i obozy sportowe. Chętnie bierzemy udział w zajęciach pokazowych w szkołach, a placówki oświatowe często odbywają również wycieczki na naszych kortach.

  • zajęcia indywidualne – nasz klub umożliwia treningi pod kątem wyczynowym i rekreacyjnym pod okiem mistrza Polski w tenisie z 2014 roku, Roberta Godlewskiego.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this