Zakończyliśmy dzisiejsze zmagania w ramach pierwszej edycji Rogerka. Tym samym wyłoniliśmy zwycięzców grupy czerwonej i pomarańczowej.

Zarówno w jednej, jak i drugiej grupie rywalizowało 13 osób. Grupa czerwona rozpoczęła swoje mecze tuż po godzinie 10:00. Po fazie grupowej, ćwierćfinałach i półfinałach, poznaliśmy uczestników wielkiego finału. W nim zmierzyli się Natasza Łukaszewicz oraz Ignacy Wilczyński. Lepszy okazał się Ignacy, który wygrał 10:6.

Grupa pomarańczowa zaczęła rozgrywki po godzinie 12:00. Tutaj obowiązywał system pucharowy. Zwycięzcy zagrali w fazie finałowej, a przegrani z pierwszych meczów w turnieju pocieszenia. W wielkim finale uczestniczyli Igor Bartnik i Kornel Kałużny. Zwyciężył Igor 4:0 w gemach.

 

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this