Dziś ruszamy z nowym cyklem na stronie, który co sobotę prezentować będzie zawodników naszej ligi. Na pierwszy ogień idzie zawsze uśmiechnięta Marta.

Marta zawodowo związana jest z językiem niemieckim – naucza w II Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Przemysłowej i dodatkowo zajmuję się tłumaczeniami.

W tenisa gra natomiast od sierpnia: – Całe moje życie było związane ze sportem. W ostatnich latach była to głównie joga, ale zapragnęłam spróbować czegoś bardziej dynamicznego. Padło na tenis, z powodu sentymentu do tej dyscypliny z lat młodzieńczych.

Marta zaczęła od lekcji indywidualnych, by dobrze opanować trudną technikę. Następnie jej koleżanka zapisała się do ligi i namówiła ją, by również wystartowała w rozgrywkach. – Mamy na razie niewiele kobiet w lidze, z nimi rywalizuję na podobnym poziomie, ale z mężczyznami jest już trudniej. Wygrywam jedynie gemy, ale nie całe mecze. Nie ukrywam, że gra z kobietami sprawia mi większą przyjemność, bo mam większe szanse na zwycięstwo i większą mobilizację. Od mężczyzn dużo można się jednak nauczyć – przyznaje nasze klubowiczka.

Na koniec Martę poprosiliśmy o ocenę treningów z Robertem Godlewskim, zapytaliśmy też jak podoba jej się infrastruktura i klimat w naszym klubie: – Robert Godlewski jest bardzo dobrym trenerem, ma duże doświadczenie, grał w światowych turniejach i doskonale przekazuje swoją wiedzę. Warunki w jego klubie są bardzo dobre, mamy świetną infrastrukturę, a wszyscy klubowicze są sympatyczni i uśmiechnięci.

A już za tydzień kolejna odsłona naszego cyklu, jej bohaterem będzie Marek, który o sushi wie dosłownie wszystko. Śledźcie naszą stronę, Facebooka i Instagrama!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this