W naszym cyklu dziś gość, który lubi wyzwania i głęboką wodę… Przed Wami Krylu.

Krylu zawodowo zajmuje się wagami, więc jak mówi, waga jest dla niego bardzo ważna. Jego firma Naprawa Wag Kryl, zajmie się Waszymi zepsutymi wagami.

Zawodnik rozpoczął swoją przygodę z tenisem blisko 16 meczów temu, gdy postanowił zagrać z kolegami turniej, trzymając po raz pierwszy w życiu rakietę: – Lubię ducha rywalizacji, dlatego postanowiłem pograć. Nie miałem żadnych treningów, ale starałem się i jakoś to wychodziło, nawet bez techniki.

Krylu mówi, że stara się szlifować formę poprzez coraz częstsze uczestnictwo w meczach: – Wracam po kontuzji, bo miałem złamaną rękę, ale zamierzam być u Roberta trzy razy w tygodniu. Gram w II lidze, czyli rozgrywkach dla teoretycznie najsłabszych, ale najbardziej zażartych zawodników. Celuję w górną pozycję tabeli, ale zobaczymy jak będzie.

Zawodnik dodaje, że gra w tenisa daje mu dużą frajdę, ze względu na mieszany wysiłek: – Nie lubię jednostajnego wysiłku, a to coś na miarę interwałów. Bieganie, odbijanie – pasuje mi to, tym bardziej, że muszę zrzucić trochę wagi do lata.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this