W kolejnej odsłonie naszego ligowego cyklu kilka słów o sobie opowiedział Jędrzej!

Jędrzej jest prawdziwym miłośnikiem podróży motocyklowych, a zawodowo spełnia się jako adwokat. Jego drugą pasją jest tenis. Z tą dyscypliną jest związany od kilku lat, choć zaczynał jako małolat…

– Grałem jako dziecko, później miałem bardzo długą przerwę i kilka lat temu postanowiłem powrócić do tego sportu. Gra w tenisa jest po prostu przyjemna, daje ogromną satysfakcję, cały czas można i trzeba się rozwijać, udoskonalać i poprawiać. Gra w tenisa daje mi dużo przyjemności, jest też bardzo dobrym sposobem na aktywność fizyczną. Najbardziej lubię grać na dworze, ale jeśli warunki pogodowe nie pozwalają, to pod dachem też jest bardzo przyjemnie – mówi Jędrzej.

Zawodnik korzystał w przeszłości z lekcji indywidualnych: – Miałem treningi z Mikołajem i oceniam je bardzo pozytywnie, dały mi bardzo dużo, wiele jest jeszcze do zrobienia, ale myślę, że trener wskaże drogę.

Jędrzeja zapytaliśmy również o kwestie organizacji ligi i atmosferę w naszym klubie: – Rozgrywki są bardzo dobrze zorganizowane, ekipa dba o to, żeby mobilizować graczy do rozgrywania meczów, pilnują, zachęcają, a wszystko w bardzo przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze. Atmosfera jest bardzo dobra, każda spotkana osoba jest serdeczna, przyjazna, chce się przychodzić do klubu – podsumowuje ligowiec.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this