Bartosz Lendzion to nowy członek naszej ekipy. Dołącza do zespołu jako trzeci trener.

Nowy szkoleniowiec w naszym klubie ma 41 lat. W tenisa gra od 1990 roku. Swoją przygodę z tą dyscypliną zaczynał w Gorzowie. Obecnie mieszka w Janczewie.

– Wielokrotnie zajmowałem czołowe miejsca w turniejach tenisowych oraz w mistrzostwach województwa i Polski w kat. wiekowych od 12 do 18 roku życia. Ukończyłem studia na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studia podyplomowe w Poznaniu – Wyższą Szkołę Bankową. Doświadczenie trenerskie zdobyłem w Wielkiej Brytanii, gdzie uzyskałem certyfikat Brytyjskiego Związku Tenisowego LTA. Lubię treningi z dziećmi oraz prowadzę zajęcia na każdym poziomie zaawansowania – mówi Bartosz.

Dodajmy, że jego ulubieni zawodnicy to Rafael Nadal oraz Boris Becker. Witamy w zespole!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this