Takie informacje zawsze przyjmujemy z dużą radością! Podopieczny trenera Roberta Godlewskiego otrzymał stypendium.

Stypendium przyznał naszemu zawodnikowi wójt Gminy Deszczno, Paweł Tymszan, za osiągnięcia sportowe w dziedzinie tenisa. Jest nam niezmiernie miło i mamy nadzieję, że wsparcie od samego wójta przyczyni się do kolejnych, dobrych wyników Piotra na korcie!!

 

A oto co mogliśmy przeczytać na fan page’u Gminy Deszczno:

“Piotr Kluj to najlepszy tenisista w województwie lubuskim do lat 12 – czołowa dziesiątka Polski w roczniku 2008.

Piotr nie mógł być obecny podczas uroczystości wręczenia stypendiów Wójta Gminy Deszczno, która odbyła się 4 listopada w Szkole Podstawowej w Deszcznie. Młody tenisista uczestniczył wtedy w turnieju w Grodzisku Mazowieckim, gdzie zajął III miejsce.

W czwartek, 7 listopada utalentowany tenisista z naszej gminy spotkał się z Wójtem Pawłem Tymszanem i odebrał dyplom oraz stypendium.

Razem przyznanych zostało przez Wójta 45 stypendiów między innymi za: wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe oraz osiągnięcia artystyczne.

Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz serdecznie gratulujemy.”

 

fot. Urząd Gminy Deszczno

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this