Dobra informacja dla naszych zawodników lubiących nowości. W Szkole Tenisa Roberta Godlewskiego, będącej oficjalnym punktem testowania rakiet firmy HEAD, pojawił się nowy sprzęt. To sześć rakiet sygnowanych nazwiskami największych gwiazd tenisa. Każdy chętny może je przetestować na naszych obiektach przy ulicy Baczewskiego 16. Serdecznie zapraszamy!

A nasze nowe modele rakiet to:

  • INNEGRA – dobry sprzęt dla graczy rekreacyjnych – zapewnia kontrolę, duże czucie, przyspieszenie. Nie trzeba nią grać centrycznie, środkiem rakiety, można zagrać nawet koło ramy. Fajny design i przystępna cena.
  • RADICAL – rakieta przeznaczona do gry w głębi kortu.
  • INSTINCT – kolejny model rekomendowany zawodnikom lubiącym grać z głębi kortu, dający trochę więcej przyspieszenia i dynamiki, niż model Radical.
  • PRESTIGE – legendarna rakieta, przeznaczona dla graczy mających bardzo dobrą technikę. Daje niesamowitą kontrolę i czucie, ale również dynamikę i przyspieszenie.
  • GRAVITY – nowość na rynku, daje kontrolę, czucie i dynamikę – swoiste połączenie modeli Speed i Prestige.
  • SPEED – rakieta reklamowana przez numer 1 na świecie, Novaka Djokovicia. To również wybór naszego trenera Roberta Godlewskiego, który szczerze poleca ten model.
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this