Takiego wydarzenia w Gorzowie jeszcze nie było! Jeden z najlepszych polskich tenisistów, Michał Przysiężny, przyjedzie w styczniu na korty przy ulicy Baczewskiego, by potrenować z lokalnymi tenisistami.

Michał Przysiężny to postać, której w świecie tenisa przedstawiać nie trzeba. Reprezentant Polski w Pucharze Davisa i imprezach rangi ATP Tour, w 2014 roku sklasyfikowany jako 57. zawodnik na świecie. Sparingpartner legendarnego Rogera Federera, Novaka Djokovicia i Caroline Wozniacki. Zawodowy tenisista od 2001 roku.

18 i 19 stycznia Przysiężny będzie gościł w Gorzowie, by na kortach przy ulicy Baczewskiego potrenować z miejscowymi tenisistami. To pierwsze tego typu wydarzenie w lokalnym świecie tenisa.

– To wyjątkowy event, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w imprezie. Michał potrenuje pięć godzin w sobotę i pięć godzin w niedzielę. Będzie to jedyna okazja, by podszkolić swoje umiejętności pod okiem tak doświadczonego zawodnika – mówi Robert Godlewski, szef i główny trener obiektu przy ulicy Baczewskiego.

Godzina gry z Michałem Przysiężnym kosztuje 500 złotych. W cenę wliczony jest catering w postaci pysznego sushi oraz możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć i wzięcia autografu. Ilość miejsc jest mocno ograniczona, dlatego chętnych zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z zespołem Szkoły Tenisa Roberta Godlewskiego.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this