Miło nam poinformować, że na naszych kortach odbędzie się turniej w ramach Pucharu Polskiej Ligi Tenisa 2020! Szykujcie się na 15 i 16 lutego!

Turnieje Polskiej Ligi Tenisa cieszą się dużym zainteresowaniem. Dlatego też do listy rund eliminacyjnych dołączyły cztery kolejne lokalizacje, w tym korty przy ulicy Baczewskiego w Gorzowie.

Jak podkreślają organizatorzy, w zawodach może wziąć udział każdy, bez względu na płeć, wiek, pochodzenie czy umiejętności gry. – Uczestnicy turniejów są klasyfikowani do ogólnopolskiego Rankingu PLT. Zwycięzcy każdej z powyższych rund wywalczą natomiast bezpośredni awans do Wielkiego Finału cyklu (28-29.03), a przypomnijmy, że stawkę Wielkiego Finału uzupełni również 16-tu graczy najwyżej sklasyfikowanych w rankingu, którzy wcześniej nie uzyskali kwalifikacji. Rywalizacja toczy się o 5 000 złotych w gotówce – czytamy w informacji od organizatorów.

Gorzowski turniej odbędzie się w weekend 15-16 lutego. Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony:
www.polskaligatenisa.pl/turnieje/puchar-plt-2020-2/lista-rund

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this